SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Idrottsföreningen Warta
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2021
 
03
18:05
fre
18:05    
Ryaskolan Sporthall
IF Warta P07 - Hisingsbacka FC P07  -      
JANUARI 2022
 
14
18:05
fre
18:05    
Ryaskolan Sporthall
IF Warta P07 - Partille IF FK Vit8  -  1  
 
22
14:05
lör
14:05    
Flatåsskolan
Västra Frölunda IF Vit - IF Warta P070  -  4  
FEBRUARI 2022
 
08
18:45
tis
18:45    
Ryaskolan Sporthall
IF Warta P07 - FC Ljiljan Göteborg P08 Vit  -      
11
20:00
fre
20:00    
Blidvädersplan
IF Warta (P07) - Angered MBIK (P07)3  -  6  
13
15:05
sön
15:05    
Brunnsboskolan Sporthall
Kärra KIF - IF Warta P075  -  7  
 
17
17:00
tor
17:00    
Lövgärdesplan 2 Konstgräs
IF Warta (P07) - Angered MBIK (P07)3  -  2  
 
25
20:00
fre
20:00    
Blidvädersplan
Angered MBIK (P07) - IF Warta (P07)4  -  4  
26
16:00
lör
16:00    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Torslanda IK (P07) - IF Warta (P07)4  -  4  
MARS 2022
 
06
12:15
sön
12:15    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF (P07) - IF Warta (P07)3  -  4  
 
16
20:00
ons
20:00    
Majvallen 1 Konstgräs
Azalea BK (P06) - IF Warta (P07)3  -  7  
18
18:30
fre
18:30    
Bravida Arena
Backatorp IF (P07) - IF Warta (P07)2  -  4  
APRIL 2022
 
09
18:15
lör
18:15    
Fjärdingsplan KG
Lundby IF Grön - IF Warta6  -  1  
 
20
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Lekstorps IF6  -  6  
23
15:15
lör
15:15    
Vallhamra 2 Konstgräs
Sävedalens IF Blå - IF Warta4  -  2  
MAJ 2022
 
01
15:15
sön
15:15    
Kållered Sportcenter 1
Kållered SK Blå - IF Warta3  -  6  
 
03
20:15
tis
20:15    
Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK Vinröd - IF Warta2  -  3  
 
11
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Hermansby IF  -      
 
19
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Älvsborg FF Blå5  -  3  
JUNI 2022
 
05
15:30
sön
15:30    
Lindevi IP 3 Konstgräs
Lindome GIF Svart - IF Warta5  -  3  
 
10
19:15
fre
19:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Backatorp IF Svart1  -  0  
 
18
15:00
lör
15:00    
Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Vit - IF Warta  -      
AUGUSTI 2022
 
10
19:45
ons
19:45    
Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
Götaholms BK - IF Warta5  -  3  
14
14:15
sön
14:15    
Majvallen 1 Konstgräs
Azalea BK Vit - IF Warta3  -  1  
 
17
20:00
ons
20:00    
Flodala IP 3 KG
Floda BoIF Blå - IF Warta  -      
18
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Öckerö IF3  -  8  
 
25
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Sävedalens IF Blå  -      
27
17:15
lör
17:15    
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF Blå - IF Warta6  -  1  
 
31
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Torslanda IK Vit2  -  1  
SEPTEMBER 2022
 
04
12:00
sön
12:00    
Vallhamra 2 Konstgräs
Sävedalens IF Röd - IF Warta1  -  5  
 
14
ons
00:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - IK Zenith Vit  -      
14
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Dalen/Krokslätts FF7  -  5  
18
19:00
sön
19:00    
Stenkullens IP 2 KG
Stenkullen GoIK - IF Warta3  -  4  
 
21
20:15
ons
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Mölnlycke IF Gul5  -  2  
22
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Näsets SK Vinröd1  -  6  
OKTOBER 2022
 
02
14:00
sön
14:00    
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF Blå - IF Warta3  -  3  
 
06
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Lindome GIF Svart4  -  4  
 
12
20:15
ons
20:15    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Svart - IF Warta5  -  0  
DECEMBER 2022
 
31
lör
00:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Floda BoIF Blå  -      
31
lör
00:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Sävedalens IF Röd  -      
31
lör
00:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Götaholms BK  -