SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Idrottsföreningen Warta
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
12:00
lör
12:00    
Katrineberg sporthallen
IF Mölndal Fotboll - IF Warta Vit5  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
Katrineberg sporthallen
IF Mölndal Fotboll - IF Warta5  -  4  
02
12:00
lör
12:00    
Katrineberg sporthallen
IF Mölndal Fotboll - IF Warta Svart5  -  4  
 
10
13:05
sön
13:05    
Lundby Strand 3
IF Warta - IF Mölndal Fotboll4  -  3  
10
13:05
sön
13:05    
Lundby Strand 3
IF Warta Vit - IF Mölndal Fotboll4  -  3  
10
13:05
sön
13:05    
Lundby Strand 3
IF Warta Svart - IF Mölndal Fotboll4  -  3  
10
20:05
sön
20:05    
Heidhallen
Näsets SK - IF Warta Vit4  -  6  
10
20:05
sön
20:05    
Heidhallen
Näsets SK - IF Warta4  -  6  
10
20:05
sön
20:05    
Heidhallen
Näsets SK - IF Warta Svart4  -  6  
 
17
13:00
sön
13:00    
Lundby Strand 1
IF Warta - IF Warta4  -  6  
17
13:00
sön
13:00    
Lundby Strand 1
IF Warta Vit - IF Warta Vit4  -  6  
17
13:00
sön
13:00    
Lundby Strand 1
IF Warta Svart - IF Warta Svart4  -  6  
JANUARI 2024
 
12
18:05
fre
18:05    
Brunnsboskolan Sporthall
IF Warta Svart - Kullavik IF3  -  2  
12
18:05
fre
18:05    
Brunnsboskolan Sporthall
IF Warta - Kullavik IF3  -  2  
12
20:05
fre
20:05    
Frölunda Kulturhus Sporthall
Proletären FF Y - IF Warta4  -  2  
12
20:05
fre
20:05    
Frölunda Kulturhus Sporthall
Proletären FF Y - IF Warta Svart4  -  2  
12
20:05
fre
20:05    
Frölunda Kulturhus Sporthall
Proletären FF Y - IF Warta Vit4  -  2  
 
21
20:05
sön
20:05    
Heidhallen
Näsets SK - IF Warta Svart4  -  2  
21
20:05
sön
20:05    
Heidhallen
Näsets SK - IF Warta4  -  2  
 
27
lör
00:00    
Surte 2 Konstgräs
Surte IS FK (HJ) - IF Warta (P19)  -      
27
13:00
lör
13:00    
Surte 2 Konstgräs
Surte IS FK (HJ) - IF Warta (P19)  -      
FEBRUARI 2024
 
04
12:05
sön
12:05    
Lundby Strand 3
Lundby IF - IF Warta Svart4  -  1  
 
09
18:45
fre
18:45    
Bravida Arena
IF Warta - Lundby IF1  -  7  
11
15:05
sön
15:05    
Lundby Strand 3
IF Warta - Nol IK5  -  5  
 
17
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (P19) - Älvsborg FF (P17)4  -  6  
 
20
20:00
tis
20:00    
Generatorsplan
KF Velebit - IF Warta6  -  0  
24
13:30
lör
13:30    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (P19) - Melleruds IF (P19)1  -  3  
 
27
18:30
tis
18:30    
Lundby Strand 4
IF Warta Vit - Proletären FF Y6  -  1  
27
18:30
tis
18:30    
Lundby Strand 4
IF Warta Svart - Proletären FF Y6  -  1  
27
18:30
tis
18:30    
Lundby Strand 4
IF Warta - Proletären FF Y6  -  1  
MARS 2024
 
01
20:15
fre
20:15    
Lundby Strand 4
IF Warta - Proletären FF X9  -  4  
01
20:15
fre
20:15    
Lundbystrandshallen
IF Warta Svart - Proletären FF X9  -  4  
01
20:15
fre
20:15    
Lundby Strand 4
IF Warta Vit - Proletären FF X9  -  4  
02
13:30
lör
13:30    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (P19) - Askims IK (P19)1  -  7  
 
06
20:15
ons
20:15    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF (HJ) - IF Warta (P19)  -      
09
13:30
lör
13:30    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Västra Frölunda IF (P17) - IF Warta (P19)6  -  1  
APRIL 2024
 
06
14:15
lör
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Qviding FIF 13  -  3  
 
12
19:00
fre
19:00    
Prästängen 1 Konstgräs
Öckerö IF - IF Warta2  -  1  
 
21
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Dalen/Krokslätts FF1  -  3  
 
24
19:45
ons
19:45    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Torslanda IK 3 - IF Warta1  -  3  
MAJ 2024
 
05
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Askims IK8  -  3  
 
13
19:15
mån
19:15    
Kungsbacka sportcenter 10
Kungsbacka IF - IF Warta3  -  5  
19
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Stenkullen GoIK2  -  4  
JUNI 2024
 
02
13:00
sön
13:00    
Ytterns IP 1 Konstgräs
Ytterby IS 3 - IF Warta1  -  1  
 
09
sön
00:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - IFK Fjärås 2  -      
 
16
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Hovås Billdal IF 21  -  1  
 
19
19:00
ons
19:00    
Vimmervi 1 Gräs
Ale United - IF Warta1  -  1  
JULI 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta U21 - Schalke 04   -      
14
11:00
sön
11:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
 
IF Warta Herrjunior - Premier Academy   -      
 
20
13:30
lör
13:30    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta Herrjunior - Schalke   -      
AUGUSTI 2024
 
11
12:15
sön
12:15    
Härlanda Park 1 Konstgräs
Qviding FIF 1 - IF Warta  -      
 
18
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Öckerö IF  -      
 
25
13:00
sön
13:00    
Krokslättsvallen konstgräs
Dalen/Krokslätts FF - IF Warta  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Torslanda IK 3  -      
 
07
14:15
lör
14:15    
Kobbegården 1 Konstgräs
Askims IK - IF Warta  -      
 
15
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Kungsbacka IF  -      
 
22
18:00
sön
18:00    
Stenkullens IP 1 Gräs
Stenkullen GoIK - IF Warta  -      
 
29
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Ale United  -      
OKTOBER 2024
 
06
14:15
sön
14:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Ytterby IS 3  -      
 
09
ons
00:00    
Ögärdets IP B
IFK Fjärås 2 - IF Warta  -      
 
20
17:15
sön
17:15    
Hovås Billdal Arena 1
Hovås Billdal IF 2 - IF Warta  -