SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Idrottsföreningen Warta
Fotboll

Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
12:15
sön
12:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Finlandia Pallo AIF - IF Warta1  -  2  
 
07
18:45
ons
18:45    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - IF Vardar/Makedonija1  -  1  
 
17
19:00
lör
19:00    
Prioritet Serneke Arena Konstgräs
Oranje FK (D5H) - IF Warta (D6H)1  -  1  
 
23
19:00
fre
19:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (D6H) - North Kings FC (D7H)5  -  3  
 
28
18:45
ons
18:45    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - IK Zenith0  -  5  
MARS 2024
 
07
19:45
tor
19:45    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Torslanda IK - IF Warta1  -  3  
 
13
19:00
ons
19:00    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta (D6H) - Göteborgs SIF (D6H)1  -  2  
15
19:00
fre
19:00    
Backavallen 1 Konstgräs
Hisingsbacka FC - IF Warta7  -  0  
 
24
14:15
sön
14:15    
Kobbegården 1 Konstgräs
Askims IK (D6H) - IF Warta (D6H)6  -  1  
 
28
20:15
tor
20:15    
Bortamatch
 
IF Warta Herrsenior - Hisingsbacka  -      
28
20:15
tor
20:15    
Backavallen 2 (GRATTS Arena)
IF Warta (D6H) - Hisingsbacka FC (HJ)3  -  3  
APRIL 2024
 
05
19:15
fre
19:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - AIF Göteborg2  -  3  
 
13
13:00
lör
13:00    
Prästängen 1 Konstgräs
Hälsö BK - IF Warta1  -  1  
 
17
19:45
ons
19:45    
Rosenhill
Eriksbergs IF - IF Warta2  -  3  
19
19:15
fre
19:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Lundby IF1  -  3  
19
19:15
fre
19:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Lundby IF1  -  3  
 
27
17:15
lör
17:15    
Hjällbovallen 2 Konstgräs
Riyyo Atletic FC - IF Warta1  -  3  
 
29
19:00
mån
19:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Ytterby IS1  -  7  
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - BK Skottfint4  -  0  
 
07
20:15
tis
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Kärra KIF2  -  4  
08
20:15
ons
20:15    
Kviberg 2 konstgräs
Bergsjön SK - IF Warta1  -  4  
 
17
19:15
fre
19:15    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Tuve BK/Backatorp IF4  -  1  
 
21
20:00
tis
20:00    
Hönö Arena 1
Hönö IS - IF Warta3  -  5  
 
27
19:15
mån
19:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Älvängens IK5  -  1  
31
19:00
fre
19:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Hjuviks AIK1  -  5  
JUNI 2024
 
05
19:00
ons
19:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Gambian Mix IF Göteborg1  -  2  
 
15
16:15
lör
16:15    
Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
Solväders FC - IF Warta0  -  4  
 
18
20:15
tis
20:15    
Heden 3 Konstgräs
AIF Göteborg - IF Warta2  -  8  
 
28
19:00
fre
19:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta Herrsenior - Hälsö BK  -      
AUGUSTI 2024
 
12
20:00
mån
20:00    
Ytterns IP 1 Konstgräs
Ytterby IS - IF Warta  -      
17
14:15
lör
14:15    
Bergsjövallen 2 Konstgräs
GoldCoast FC - IF Warta  -      
 
20
18:30
tis
18:30    
Hjällbovallen 1 Gräs
Angered BK - IF Warta  -      
24
14:15
lör
14:15    
Bravida Arena
Lundby IF - IF Warta  -      
24
14:15
lör
14:15    
Bravida Arena
Lundby IF - IF Warta  -      
 
29
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Eriksbergs IF  -      
31
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Riyyo Atletic FC  -      
31
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Riyyo Atletic FC  -      
SEPTEMBER 2024
 
05
20:15
tor
20:15    
Bravida Arena
BK Skottfint - IF Warta  -      
05
20:15
tor
20:15    
Bravida Arena
BK Skottfint - IF Warta  -      
07
14:00
lör
14:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Hönö IS  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Bergsjön SK  -      
14
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - Bergsjön SK  -      
15
sön
00:00    
Bortamatch
Serbiska KIF Semberija Göteborg - IF Warta  -      
 
19
20:15
tor
20:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - IK Zenith  -      
22
16:15
sön
16:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Tuve BK/Backatorp IF - IF Warta  -      
22
16:15
sön
16:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Tuve BK/Backatorp IF - IF Warta  -      
 
24
20:15
tis
20:15    
Klarebergsvallen 2 Konstgräs
Kärra KIF - IF Warta  -      
28
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - GoldCoast FC  -      
28
13:00
lör
13:00    
Sälöfjordsvallen 1 Gräs
IF Warta - GoldCoast FC  -      
OKTOBER 2024
 
04
19:15
fre
19:15    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Hjuviks AIK - IF Warta  -      
04
19:15
fre
19:15    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Hjuviks AIK - IF Warta  -      
 
13
14:15
sön
14:15    
Fjärdingsplan KG
Gambian Mix IF Göteborg - IF Warta  -      
13
14:15
sön
14:15    
Fjärdingsplan KG
Gambian Mix IF Göteborg - IF Warta  -      
 
19
16:15
lör
16:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Solväders FC  -      
19
16:15
lör
16:15    
Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
IF Warta - Solväders FC  -